Чай Те Гуань Інь

69,00 ₴
з ПДВ

Те Гуань Інь - це чай-легенда, чай-еталон, найзнаменитіший китайський улун (оолонг). Напівферментований чай, що знаходиться посередині між зеленими та чорними чаями. У Китаї цей чай відносять до синьо-зелених (або бірюзових). Те Гуаньінь – крупнолистовий чай, для його виробництва збирають більш зріле листя, ніж для зеленого чаю.

Обери розмір
Кількість

Смак та аромат:

Китайці називають його «чаєм п'яти смаків», тому що його смак розкривається поступово, з кожною новою заваркою, від чашки до чашки. Має квітковий аромат і тривалий, яскравий і свіжий післясмак з нотками бузку. Смак має солодкий, квітковий, довгограючий. Залишає легку солодкість післясмаку.

Заварювати чай можна від 5 до 10 разів. Температура води 80-90 °С, тривалість заварювання 1-2 хвилини (якщо перетримати, чай почне гірчити).

Користь:

Завдяки слабкій ферментації, чай зберігає вітаміни і танін, активізує кофеїн і створює умови для утворення нових ефірних масел і з'єднань, що додають чаю своєрідний смак і особливо сильний пряно-фруктовий аромат.

Користь Тегуаньінь широко відома в китайській медицині. В ньому багато вітамінів групи В, а також К, Е, Р, РР, С, D, містить залізо, фосфор, магній, кальцій, йод, цинк, селен, марганець, флавоноїди та інші корисні речовини. Всього в цьому чаї присутні понад 400 корисних для організму нутрієнтів. Завдяки цьому унікальному мінералному складу, поступово стабілізується робота всіх систем та органів, краще функціонує серце, очищується кров та шкіра, зміцнюється імунна система.

Тегуаньінь бадьорить та тонізує, покращує настрій, підвищує працездатність, заряджає енергією і задає позитивний тон на весь день, прояснює свідомість і розум, допомагає досягти гармонії та рівноваги. Саме тому він ідеальний для ранкового чаювання.

 

Легенда: 

В стародавні часи жив чаєроб на ім’я Вей Цинь. Кожного ранку та кожного вечора він підносив три чашки запашного зеленого чаю для богині милосердя ГуаньІнь. Він продовжував робити це більше 10 років. Одного разу вночі йому наснилося, що на вершині гори є дерево, від якого розповсюджується дивний аромат. На наступний день він виліз на гору, і справді знайшов дерево зі свого сну. Це було чайне дерево. Він взяв паросток від цього дерева і посадив у залізну кастрюлю у себе вдома. Через два-три роки дерево сильно розрослося, чаєвод зібрав листя, заварив їх і напоїв своїх друзів. Всі були в захваті від надзвичайного смаку чаю.

Так як цей чай уві сні послала чоловіку богиня Гуань-Інь, і чай був вирощений в залізній кастрюлі, то йому була дана назва "Залізна Гуань-Інь", тобто Те Гуань Інь.