Чай з квітів камелії

114,00 ₴
з ПДВ

Незвичайний чай з квітів Камелії китайської  - тобто з квітів того самого чайного дерева, з якого роблять наш улюблений китайський чай пуер.

Обери розмір
Кількість

Смак та аромат:

У цього чаю багатогранний і неоднорідний квітково-нектарний смак і аромат, легкий і солодкуватий. Чай можна порівняти з настоєм квіток липи. А колір виходить яскравий золотистий. Віддалено нагадує зрілий шен пуер.

В цілому дуже приємний чай, п'ється легко. Чудово підходить для вечірнього чаювання.

Рекомендується поціновувачам зелених пуерів і білих чаїв.

Заварювати чай можна декілька разів. При заварювані окропом смак буде більш солодким та насиченим. Для більш легкого тонкого аромату і смаку, а також екстракції з чаю корисних речовин, рекомендуємо його заварювати водою при температурі 80-90ºС.

Зберігати чай варто в темному місці.  

Користь:

 Заварені квіти камелії мають безліч корисних властивостей - містять вітаміни, флавоніди та дубильні речовини. У китайській медицині застосовуються для зняття жару і вгамування спраги, поліпшення зору, для очищення організму від токсинів, омолодження шкіри, допомагають зміцнити стінки судин і капілярів, а також мають позитивну, стимулюючу дію на нервову систему. Цей чай підходить тим, хто прагне схуднути, тому що він дозволяє налагодити в організмі обмін жирів. Квіти камелії мають заспокійливу дію на організм, багато хто говорить, що їх вживання сприяє творчому мисленню.