Синій чай Анчан

84,00 ₴
з ПДВ

Натуральний чай «Анчан» – це незвичайний напій, який став відомим завдяки дивовижному синьому кольору та своїм швидкодіючим цілющим особливостям. Жоден напій в світі не може похвалитися таким винятковим відтінком, створеним природним шляхом. Чай отримують з квіток рослини Clitoria ternatea – кліторії трійчастої. Напій з цих чарівних квіток в Азії п'ють не рідше, ніж ми каву. 

Обери розмір
Кількість

Смак та аромат:

Смак Анчану не має сильного та виразного аромату, але має цілющу дію майже на весь організм. Для чаю використовуються лише квітки рослини, які при заварюванні розкриваються та створюють яскраво-синій чай.  Якщо додати пару крапель соку лимона, синій колір чаю магічним чином перетвориться на фіолетовий. 

Анчан можна пити як самостійний напій або додавати кілька квіток до улюблених чаїв.

При заварювані чаю важливо не заливати його надто гарячою водою, оптимальна температура – 80-90°С. Окріп негативно впливає на пелюстки квіток і не дає напою повноцінно розкрити свій колір і смак. 

Якщо заварювати окремо, на 100 мл  достатньо 8-15 бутонів (проливами) або на 200 мл 3-5 квіток (настоюванням).  Можна додати по смаку лемон, імбир, мед.

Винахідливі господині, оцінивши приємний, трохи трав'янистий смак екзотичного синього чаю і його фарбувальні властивості, використовують заварку на основі рослини з Таїланду як натуральний барвник для випічки.

Користь:

Анчан кілька століть поспіль використовувався в аюрведичній медицині і сучасна доказова медицина підтверджує, що цей чай – дійсно цілющий напій.

Очищає судини, не дає утворюватися тромбам.

Активізує кровообіг у мозку, зміцнює пам'ять.

Допомагає відкласти появу сивини.

Покращує зір, стан волосся, нігтів і шкіри.

Нормалізує тиск і обмін речовин.

Позбавляє від депресії і занепокоєння.

Знімає нервову напругу, покращує настрій.

Допомагає схуднути.