Пуер Шу

45,00 ₴
з ПДВ

Шу —дуже міцний, дійсно чорний, смолистого відтінку напій. Пуер – продукт, який можна зберігати довгі роки, його смак з часом буде тільки поліпшуватися.

Обери розмір
Кількість

Смак та аромат:

Для Шу пуерів характерний запах землі чи кори дерев, але він не повинен переважати, а лише домішуватися в загальний аромат, в якому присутні горіхові та тютюнові нотки.

• Перед тим як поміщати чай в заварник або кухоль, цей посуд потрібно прогріти.

• Першу заварку обов'язково потрібно зливати. Залийте чай підігрітою водою і через 10-20 секунд злийте її. Для чого це робиться? Найперше - це елементарно помити чай від пилу, а друге - пом'якшити пресоване чайне листя, щоб воно послабилося і краще розкрилося в наступній заварці.

• Наступну заварку можна пити. Залийте в ємність гарячу воду і дайте напою настоятися приблизно 10 секунд. Кожне заварювання буде супроводжуватися більшим часом для настоювання.

• Коли чай завариться до потрібного вам ступеня терпкості, його потрібно злити в окрему посудину. Інакше напій буде дуже насиченим.

• Приготований чай розливають по чашках і п'ють невеликими ковтками, не поспішаючи. Хороший, якісний пуер можна заварювати до десяти разів.

 

 Користь:

Шу  бадьорить, тонізує, освіжає, зігріває, прояснює свідомість, покращує травлення і апетит. Пуер сприяє очищенню судин, підвищує їхню еластичність та стійкість до перепадів тиску, знижує ризик серцевих нападів. Це єдиний чай, який можна пити людям з виразкою шлунку та дванадцятипалої кишки. Існує ряд досліджень, які доводять, що пуер сприяє травленню, ліпідному обміну, являє собою спазмолітичний та абсорбентний засіб, допомагає нормалізувати вагу.