Чай Женьшень Улун

60,00 ₴
з ПДВ

Тайванський високогірний чай, з додаванням кореня женьшеню. Належить до напівферментованих чаїв, які за китайською класифікацією знаходяться посередині між білим і чорним чаєм. 

Для створення Женьшеня Улуна, свіжий корінь женьшеню висушується на сонці й подрібнюється.  До отриманого екстракту додається подрібнений корінь солодки. Потім скручене чайне листя обвалюють у цій суміші лікарських рослин і висушують. Цілющій корінь Женьшеня – основний компонент, надає чаю ніжний трав’яний смак, корінь солодки надає характерний солодкуватий присмак. Завдяки густому покриттю чайного листа таким екстрактом, зовні улун нагадує маленькі камінчики, а в процесі заварювання довго розкривається.

Обери розмір
Кількість

Смак та аромат:

Женьшень улун унікальний тим, що дає можливість відчути смак улуна і женьшеню одночасно. Під час першої та другої заварки смак женьшеня відчувається чітко, а після четвертої-п'ятої заварки яскравіше починає проявлятися смак улуна.

Має насичений і солодкий смак з легкою часткою терпкості та медово-трав’яний аромат. Післясмак освіжаючий солодкий і неймовірно довгий.

При заварювані чаю важливо не заливати його окропом – його м'який смак і багатий аромат будуть втрачені, оптимальна температура – 85-90°С. Настоюйте чай 3-5 хвилин.

Заварювати чай можна до 5 разів. Під час першої та другої заварки добре відчувається смак женьшеню, а після четвертої-п'ятої заварки яскравіше починає проявлятися смак улуна.  

Користь:

Тайванці називають женьшень улун коктейлем енергії і здоров'я.

Містить цілий спектр вітамінів, мінералів і антиоксидантів, нормалізує тиск, виводить з організму токсини і шлаки, очищує й оновлює організм, позитивно впливає на серцево-судинну систему, знижує рівень холестерину, зміцнює зуби та ясна, зміцнює нервову систему, підвищує опірність організму захворюванням.

Цей чай освіжає подих та чудово втамовує спрагу. 

Женьшень улун є потужним афродизіаком для чоловіків, підвищує потенцію. Також він бадьорить, тонізує, заряджає енергією і позитивом. Отже пити на ніч не рекомендується, якщо ви плануєте спати.

Легенда: 

Історія чаю Женьшень улун тісно пов'язана з даоською медициною і налічує вже понад 500 років. Китайськими даоськими медиками було виявлено, що купажування листя улуна з коренем женьшеню корисна для зору, а так само посилює мозкову діяльність і сприяє концентрації уваги.