Що особливого

Ya live створює еко-систему, де люди або маленькі місцеві бізнеси в live- режимі можуть ділитись тим справжнім, що у них є. Продуктами, які роблять для себе, або як для себе, і якими готові поділитись з кращими друзями і з нашими клієнтами по всій Україні.

Ya-live.com - це інтернет-магазин, де можна:

> знайти справжні продукти - у нас нічого хімічного, усе справжнє та смачне;

> зручно розрахуватись своєю банківською карткою, Apple чи Google Pay - ніяких “скиньте на карту” і пришліть скрін;

> забрати замовлення там, де зручно - у найближчій крамничці чи кав’ярні, які теж є місцевими бізнесами та учасниками нашого проекту. Перелік дивіться тут. Класичну доставку Новою Поштою також забезпечуємо.

Що особливого в ЯГранола? 

В ЯГранола немає нічого особливого. Це просто зерна, фрукти, горіхи і мед. Просто багато горіхів і меду. Вона просто смачна. Нею просто хочеться поділитись. Тобі з фруктами, зернами чи горіхами? Рекомендуємо почати з нашого хіта - Фрукти Горіхівни. Замовити її можна тут.

Що особливого в Голландській пекарні 21.3? 

У пекарні хороше обладнання і дуже якісна продукція. Усе, що випікає пекарня, приносить користь не тільки тим, хто їсть смачні хліб і випічку, а й особливим людям. 

В Голландській пекарні 21.3 вчаться працювати люди з синдромом Дауна. 

25% прибутків пекарні йде на їхню підтримку. Із радістю випікаємо гранолу разом із цими людьми. Бо вони добрі. Вони справжні. 

Рекомендуємо почати знайомство з пекарнею з легендарного хлібу Марафон, ідеального брауні, чудових кексів і неповторних крентенболленів тут 

Що особливого у чаях та каві Bravokava?

Bravokava вибирає найсмачніші моносорти свіжообсмаженої кави та сама міксує чудові бленди з Арабіки для гостей своєї кав’ярні. Тепер улюблені смаки та аромати можна відчути у себе вдома - Bravokava змеле її спеціально для твоєї джезви, еспрессо машини, гейзера, пуровера, аеропреса, кемекса, френч преса чи для сold brew. Просто вкажи в коментарях, як саме ти любиш заварювати каву.

Для прихильників культури чаювання, Bravokava відібрала легендарні китайські чаї та пуери. Любиш чорний, зелений або синій чай? Обирай свій тут.